Thread
:
School Fees
View Single Post
#
4
06-26-2009, 01:11 PM
Junior Member
Joined in Oct 2008
17 posts
mesan
mesan
View Public Profile
Send a private message to mesan
Find all posts by mesan
0
AP
$20 per unit??? that is insanely cheap. I am paying $95 per unit in my community college in NJ. and it's also in-county rate.
Post your reply
or quote more messages.